НТА > НОВИНИ > Суспільство > Інтерв’ю Ірини Фаріон про «голодну тусу», історичну пам’ять і молодь. Говорить Великий Львів

Інтерв’ю Ірини Фаріон про «голодну тусу», історичну пам’ять і молодь. Говорить Великий Львів

208

Сьогодні, 2 грудня, у межах проєкту «Говорить Великий Львів» відбудеться інтерв’ю з відомою мовознавицею, громадською і політичною діячкою Іриною Фаріон. Темами для розмови стануть найбільш резонансні події тижня, що минає.

Чи була «голодна туса» відповіддю на флешмоб «Батько наш Бандера»? Чому ровесники Незалежності забули про найстрашніший геноцид українського народу? Чому Зеленський так гучно заявив про державний переворот, який так і не відбувся? Як Україні перемогти Росію у нинішніх умовах?

Глядачі проєкту «Говорить Великий Львів» також зможуть поставити питання Ірині Фаріон. Найцікавіші обов’язково пролунають у студії під час інтерв’ю. Його глядачі зможуть почути та подивитися наживо у соцмережах проєкту.

А опісля у студії експерти та гості дискутуватимуть та обговорюватимуть заяви Зеленського, які лунали під час великої пресконференції, та звернення до депутатів.

 

Як на гучні слова президента відреагували закордоном? Чи піде гарант на прямі перемовини з Путіним? Та як Зеленський і його команда рятуватимуть рейтинг, який і далі котиться вниз?

Про це та більше вже о 19:15 у проєкті «Говорить Великий Львів

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі