НТА > НОВИНИ > Новини світу > Іран попросив Росію допомогти придушити протести

Іран попросив Росію допомогти придушити протести

Білий Дім неодноразово висловлював упевненість у допомозі Росії в придушенні протестів в Ірані

292

Іран звернувся до Росії з проханням допомогти придушити народне повстання шляхом навчання та надання обладнання для боротьби з масовими заворушеннями.

Про це повідомив Iran International. Іранський режим попросив Москву надіслати радників, оскільки він готується до тривалої конфронтації з протестувальниками та стурбований обмеженими ресурсами як у живій силі, так і в техніці.

Таємні файли, які отримало видання, також свідчать про те, що Тегеран покладається на інформацію з Москви, щоб оцінити власну внутрішню ситуацію. У документах є згадки про те, що Росія підслуховує західні комунікації, щоби дати Тегерану оцінки характеру та сили протестного руху.

Раніше прессекретарка Білого дому Карін Жан-П’єр заявила, що Москва, можливо, допомагає Ірану, спираючись на власний досвід придушення демонстрацій.

«Іран і Росія зближуються, що більше вони стають ізольованими. Наше послання Ірану дуже-дуже чітке: припиніть вбивати своїх людей і припиніть надсилати зброю в Росію для вбивства українців», – сказала вона.

Крім того, координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Джон Кірбі заявляв, що Білий Дім впевнений у допомозі Росії в придушенні протестів:

«Ми знаємо, що вони, можливо, розглядають певну підтримку здатності Ірану розправлятися з протестувальниками. І, на жаль, у Росії є досвід цього».

Він назвав це «ще одним прикладом того, як Росія й Іран зараз працюють разом, щоби порушити не лише права людини та громадянські права людей в Ірані, але й поставити під загрозу життя українців».

Нагадаємо, що в листопаді Іран та Росія уклали угоду про виробництво безпілотників на російській території.

Білорусь планує налагодити виробництво боєприпасів для ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню. Для цього білоруський режим планує провести переговори з Іраном.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі