НТА > НОВИНИ > Новини світу > Ірландські рибалки планують зірвати російські військові навчання

Ірландські рибалки планують зірвати російські військові навчання

Військові навчання запланували в міжнародних водах, але у винятковій економічній зоні Ірландії

273

Представники ірландського рибальства пригрозили зривом навчань Військово-морського флоту Росії. Рибалки вважають, що вони можуть суттєво вплинути на їхній промисел.

Про це повідомила агенція RTE. Росія анонсувала військові навчання біля берегів Ірландії з 3-го лютого.

Російська Федерація повідомила, що вони включатимуть морську артилерію та запуск ракет. Однак цей захід розкритикував ірландський уряд. Річ у тому, що навчання пройдуть у міжнародних водах, але у винятковій економічній зоні Ірландії.

Російський посол Юрій Філатов вважає, що ситуація навколо російських навчань «дуже перебільшена», і вони «не становлять жодної загрози Ірландії чи комусь іншому».

Але до 60-ти ірландських рибальських суден планують вести промисел у районі проведення російських військових навчань. Таким чином вони готові зірвати російські навчання.

Зазначають, що прибережна зона надзвичайно важлива для рибалок. Також вони прагнуть зберегти там біорізноманіття.

Раніше військово-повітряні сили Норвегії помітили кілька великих російських бойових кораблів біля узбережжя країни. Флотилія прямувала до Ірландії, де наступного місяця заплановано морські навчання Росії.

Наприкінці грудня росіяни провели масштабні навчання десантників в окупованому Криму і Краснодарському краї. Всього в них задіяли понад 1 200 російських військовослужбовців і більше 250 одиниць військової та спеціальної техніки.

На початку грудня в Україні вперше провели кібернавчання для відбиття хакерських атак. Їх організував Національний координаційний центр кібербезпеки при Раді національної безпеки і оборони.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"