НТА > НОВИНИ > Новини світу > Ірландські рибалки змусили Росію перенести морські навчання

Ірландські рибалки змусили Росію перенести морські навчання

351

Росія була змушена перенести військові морські навчання за межі виняткової економічної зони Ірландії через протести ірландських рибалок, які погрожували їх зірвати.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Навчання Військово-морського флоту РФ були заплановані на лютий 2022 року і повинні були проходити у винятковій економічній зоні Ірландії, але через різкий протест офіційного Дубліна та невдоволення ірландських рибалок маневри вирішили перенести в інший регіон.

Військові навчання повинні були відбуватися у районі, які знаходиться у міжнародних водах, але в межах 200-мильної виключної економічної зони Ірландії. Місцеві рибалки були обурені рішенням Росії і вони пригрозили зірвати навчання та ввести траулери до району проведення маневрів. На думку рибалок, російські навчання могли негативно вплинути на рибні запаси в регіоні.

Зважаючи на це, 27 січня посол РФ у Дубліні Юрій Філатов зустрівся з рибалками та домовився про перенесення місця навчань.

Раніше офіційний Дублін оголосив російські навчання небажаними та закликав морські судна не наближатися до району стрільб. Варто зазначити, що Росія вперше проводить навчання у цьому регіоні, що й викликало занепокоєння ірландського уряду.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що наступного тижня запропонує НАТО “велике” розгортання військ, зброї, військових кораблів та літаків у Європі у відповідь на концентрацію російських військ на кордоні з Україною.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі