НТА > НОВИНИ > Місця > Історична подія. Мер Калуша про реакцію міста на перемогу земляків на Євробаченні Калуш відреагував

Історична подія. Мер Калуша про реакцію міста на перемогу земляків на Євробаченні Калуш відреагував

508

Калуш радіє перемозі своїх земляків – гурту Kalush Orchestra – на Євробаченні-2022. Якщо умови комендантської години не дозволяли організувати фан-зону для перегляду конкурсу, то вже сьогодні містяни масово вийшли на вулиці міста, щоб обмінятися емоціями.

Про настрій мешканців розповів у спецефірі NTA міський голова Калуша Андрій Найда.

“У калушан емоції зашкалюють. Ми хотіли влаштувати свято, фан-зону, але зрозуміло, що в нинішніх умовах це не можливо. Та сьогодні вдень дуже багато людей вийшли на головну площу Калуша. Люди в захваті. Для нашого міста – це без перебільшення історична подія”, – розповів він.

Також прокоментував можливість того, щоб у Євробачення-2023 прийняло саме рідне місто Kalush Orchestra.

“Ідея провести Євробачення в Калуші належить Олегу Псюку. Ми з ним ще перед поїздкою на конкурс про це говорили. Олег справді хотів би, щоб Євробачення відбулося у нашому місті. Щоправда, масштаб конкурсу для Калуша – це наразі надто щось грандіозне. Треба мати більшу арену, аніж у нас є. Та, звісно, якщо її збудують, то Калуш із задоволенням прийме конкурс”, – говорить Андрій Найда.

Ще звернув увагу на те, що саме після перемоги України на Євробаченні вперше за тиждень у західних областях вночі знову лунали сирени повітряної тривоги.

Нагадаємо, на конкурсі «Євробачення 2022» переміг гурт Kalush Orchestra. Професійне журі поставило українців на четверте місце. Однак, отримавши від глядачів 439 балів  Україна тріумфувала в італійському Турині.

Виступ “Калуш Оркестри” також запам’ятався закликом до світу зі сцени Євробачення врятувати Маріуполь та його захисників.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі