НТА > НОВИНИ > Місця > Історичний центр ще одного українського міста подають до списку Світової спадщини ЮНЕСКО

Історичний центр ще одного українського міста подають до списку Світової спадщини ЮНЕСКО

Які саме об’єкти історичного центру Чернігова ввійдуть у список, наразі не розголошують

545

Історичний центр Чернігова планують включити до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Про це у прямому ефірі спільного національного телемарафону «Єдині новини» розповів міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Таку інформацію Суспільному підтвердив і начальник управління культури і туризму Чернігівської міськради Олександр Шевчук.

«Наразі тривають зміни номінації, на яку ми будемо подаватися. В нас вже практично сформована робоча група, а відразу після цього ми розпочинаємо процес підготовки подання всіх необхідних документів», – розповів він.

Чиновник додав, що їх консультують і допомагають колеги з Польщі, з якими тривають активні перемовини.

«Для нас процедура подання документів відбудеться у пришвидшеному темпі, це справді дуже потрібно нашому місту. За попередніми даними, ми хотіли би вкластися в один рік», – зазначив Олександр Шевчук.

Він зауважив, що про те, які саме об’єкти історичного центру Чернігова ввійдуть у цей список, наразі не розголошують. Поки що тривають робочі моменти й обговорення стосовно остаточного рішення.

Нагадаємо, що Росія під час сесії ЮНЕСКО в Парижі намагалася перешкодити внесенню центра Одеси до списку всесвітньої спадщини. Але правки окупантів у порядок денний відхилили.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі