НТА > НОВИНИ > Новини світу > ISW: Малоймовірно, що російські війська візьмуть Бахмут

ISW: Малоймовірно, що російські війська візьмуть Бахмут

Росія направляє співробітників МВС в окуповані Херсонську та Запорізьку області для підтримки окупаційної влади в «забезпеченні порядку на вулицях», допомоги в формування місцевих відділків міліції.

284

Російські війська в Донецькій області, ймовірно, прагне отримати вигоду з останніх незначних досягнень на південний схід від Бахмута, продовжуючи спроби просування в цьому районі. 

Про це повідомляє Інститут вивчення війни ISW. 

За даними військових експертів, російські війська применшують спроби взяти Сіверськ, щоб зосередитися на Бахмуті, продовжували наступати на Бахмут з ​​нещодавно здобутих позицій навколо Новолуганського та Вуглегірської електростанції, наступають на південний захід вздовж траси Т1302 з нещодавно захоплених позицій у Берестовому. Вони намагалися досягти успіхів навколо Сіверська, проте не зробили жодного просування від початку липня. Таким чином, російське командування, ймовірно, намагатиметься зберегти імпульс навколо Бахмута, потенційно за рахунок продовження тиску на Сіверськ. Малоймовірно, що російські війська візьмуть сам Бахмут, незважаючи на нещодавнє поступове просування в його напрямку.

Успішні російські наступальні операції в Харкові вкрай малоймовірні, але росіяни, швидше за все, спробують отримати більше позицій в області до вересневих референдумів.

Заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов повідомив, що російські війська перекидають резерви з Харківського та Луганського напрямків на Миколаївський та Криворізький.

Як пише ISW, мер Мелітополя Іван Федоров повідомив, що українські сили завдали удару по аеродрому Мелітополь після того, як російські війська почали ремонтувати аеродром після ударів 23-24 липня. Федоров заявив, що російські війська використовують аеродром як хаб для доставки озброєнь і техніки. Українські війська, ймовірно, завдали удару по російській військовій інфраструктурі в Чорнобаївці на північній околиці міста Херсона.

Російські війська встановили поромну переправу під Антонівським мостом для пасажирського руху та відремонтували Дарівський міст на схід від Херсона.

Російське військове керівництво формує спеціалізовані медичні комісії для виявлення військовослужбовців, які симулюють хвороби.

ПВК Вагнера перекинула невизначену кількість сил з Лівії для боротьби в Україні.

У МВС Росії оголосили про створення «тимчасових відділів» і направлення співробітників МВС в окуповані Херсонську та Запорізьку області для підтримки окупаційної влади в «забезпеченні порядку на вулицях», допомоги в формування місцевих відділків міліції, проведення оперативно-розшукових заходів, боротьба з екстремізмом, сприяння «видачі безстроково» російських паспортів. Кремль, ймовірно, не зміг залучити багатьох українців для виконання окупаційних порядків і боротьби з опором на окупованих територіях.

Путін 28 липня змінив генерал-полковника Геннадія Жидка на посаді заступника міністра оборони та начальника Головного військово-політичного управління на генерал-полковника Віктора Горемикіна. 

Ключові висновки військових експертів ISW:

  • Російські війська в Донецькій області прагнуть отримати вигоду з територіальних здобутків навколо Бахмута та можуть відмінити пріоритетність спроб взяти Сіверськ.
  • Російські війська вели обмежені наземні наступи на північний захід від Слов’янська та на північний схід і південний захід від Бахмута.
  • Імовірно, російські війська посилять наступальні операції навколо Авдіївки, щоб зменшити українські удари в Донецьку та навколо нього.
  • Можливо, російські війська створюють умови для відновлення наступальних операцій на місто Харків.
  • Російські війська спробували здійснити обмежений наземний наступ на південній осі, але зазнають територіальних втрат у Херсонській області.
  • Російські війська намагаються зберегти свої наземні лінії зв’язку через річку Дніпро, що з’єднує місто Херсон із тиловими районами на сході Херсонської області.
  • Кремль продовжив заходи щодо компенсації втрат офіцерів і живої сили в Україні.
  • Кремль продовжує інституціоналізацію своїх окупаційних адміністрацій на окупованих частинах України для підготовки до фіктивних референдумів, анексії та інтеграції до Росії.
  • Російські окупаційні війська продовжують тиснути на українських цивільних осіб на окупованих територіях, щоб вони використовували російські рублі й паспорти та відвідували російські школи, створюючи умови для довгострокового соціального контролю на окупованих територіях.
Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі