НТА > НОВИНИ > Війна > Росія активізувала ППО після ударів по Антонівському мосту. ISW

Росія активізувала ППО після ударів по Антонівському мосту. ISW

259

Російські війська зараз спроможні витримати лише дві значні наступальні операції в Україні, намагаючись захопити Сіверськ і наступ на Бахмут. 

За даними Інституту вивчення війни ISW, операції були зосереджені на наступі на Сіверському Донецької області з Верхньокам’янки та Білогорівки та на Бахмутському напрямку з районів Новолуганського та Вуглегірської ТЕС з моменту закінчення оперативної паузи 16 липня. Російські сили виділили достатньо ресурсів для проведення штурмів, але не змогли досягти територіальних здобутків. 

За даними військових експертів, 27 липня російські війська не здобули територій на Харківській осі, тривають важкі бої в Цупівці, біля Козачої Лопані, Дементіївки та Великих Проходів та обстріли по Індустріальному району Харкова із зенітних систем С-300. 

У ніч з 26 на 27 липня українські війська завдали удару по підконтрольному Росії Антонівському мосту на схід від Херсона втретє за десять днів. Вони випустили вісім снарядів по Антонівському автомобільному мосту та два снаряди по Антонівському залізничному мосту, що за 6 км на схід від автомобільного мосту вгору по річці Дніпро.

Колаборант Стремоусов оголосив, що автомобільний міст закрито для руху транспорту, а залізничний міст зазнав пошкоджень. Удари спровокували пошкодження по всій ширині транспортного мосту, що, ймовірно, робить міст непроїзним. Російські системи ППО активувалися лише після того, як українські ракети вдарили по мосту.

27 липня російські війська безуспішно спробували штурмувати Білогірку Херсонської області, на південний захід від Давидового мосту. 

Регіони РФ формують добровольчі батальйони з населення етнічних районів, набирають всіх чоловіків, які закінчили дев’ять класів школи. Республіка Марій Ел на північ від Казані направила два добровольчі батальйони на навчання і формує третій батальйон для відправки в Україну. Проводиться агітація, що новобранці отримають понад 300 000 рублів (приблизно 5050 доларів) на місяць і що сім’ї можуть отримати п’ять мільйонів рублів (приблизно 84 200 доларів), якщо військовослужбовець загине в бою. Йде агресивна агітація безробітних, які колись відслужили строковиками. Їм неправдиво повідомляли, що вони вже підписали військові контракти.

За даними ISW, ГУР перехопило розмову з чеченським бійцем батальйону «Восток», яка підтверджує перекидання частини окремих добровольчих батальйонів в Україну.

Як зазначають військові експерти, українці на окупованих територіях масово відмовляються співпрацювати з російськими окупаційними чиновниками, змушуючи Кремль ввозити росіян для організації відновлення бізнесу, розчищення руїн або створення окупаційної влади на окупованій території України.

Ключові висновки ISW:

  • Наразі російські сили, здається, здатні витримати лише дві значні наступальні операції в Україні в Донецькій області, російський наступ досягне кульмінації перед захопленням додаткових значних населених пунктів.
  • Українські війська почали локалізовану контратаку на південний захід від Ізюма.
  • Російські війська атакували населені пункти на схід від Сіверська та на північний схід і південний схід від Бахмута.
  • Наземні бої тривають на північ від Харкова.
  • 27 липня українські війська втретє за десять днів завдали удару по Антонівському мосту, що привело його в непридатний стан.
  • Республіка Марій Ел на північ від Казані направила два добровольчі батальйони на навчання і формує третій батальйон для відправки в Україну.
  • Російська окупаційна влада завозить росіян для роботи на окупованих територіях через брак українських колабораціоністів.
  • Маріупольська окупаційна влада продовжує затримувати гуманітарну допомогу, щоб змусити мирних жителів співпрацювати з окупаційною адміністрацією та працювати на неї.
Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі