НТА > НОВИНИ > Новини світу > Росія може взяти оперативну паузу на відновлення сил, -ISW 

Росія може взяти оперативну паузу на відновлення сил, -ISW 

197

Російські війська на Донбасі готуються до наступу на ЗСУ біля Бахмута і Сіверська, але Росія може взяти «оперативну паузу», оскільки її армія втратила наступальний потенціал після боїв за Сєвєродонецьк і Лисичанськ і потребує часу на відновлення сил.

Про це заявили в американському Інституті вивчення війни (ISW)

Зокрема, відзначається, що російські війська 4 липня продовжили наступальні дії на схід від Бахмута для підготовки наступних операцій на Бахмут і Сіверськ. 

«Ймовірно, російські війська продовжуватимуть просуватися на захід від траси Т1302 Бахмут-Лисичанськ, щоб зрештою пройти до Бахмута та Сіверська. Хоча їх здатність зробити це успішно після втрат, яких вони зазнали під час спроби взяти Лисичанськ, є сумнівною», — йдеться в повідомленні. 

Водночас в ISW відзначили наказ глави РФ Путіна про «перепочинок» військам, які брали участь в окупації Луганської області. На думку аналітиків, це свідчить, що російським силам потрібен значний період для відпочинку та перепідготовки перед відновленням широкомасштабних наступальних дій.

«Однак незрозуміло, чи приймуть російські військові ризик досить тривалої оперативної паузи, щоб дати можливість цим, ймовірно, виснаженим підрозділам відновити свої сили», — відзначають експерти.

Як інформує ISW, українські війська все частіше обстрілюють російську військову інфраструктуру вогнем із непрямого наведення та наданими США системами HIMARS в глибині окупованої території. Повідомляється, що українські сили завдали ударів по російських складах боєприпасів у Дібрівному Харківської області (поблизу лінії фронту) 4 липня та Сніжному Донецької області (приблизно 75 км від лінії фронту) вночі 3-4 липня та одному з чотирьох російських складів боєприпасів у Мелітополі 3 липня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі