НТА > НОВИНИ > Львівські новини > ІТ-компанія зі Львова відкриває філії в Латинській Америці

ІТ-компанія зі Львова відкриває філії в Латинській Америці

109

Найбільша ІТ-компанія України з львівським корінням SoftServe відкриває центри розробки в Мексиці, Колумбії та Чилі.

Про це інформує пресслужба Львівської міської ради.

Станом на сьогодні в компанії відкрито вже пів сотні вакансій в регіоні. Також цього року, SoftServe планує розпочати співпрацю з низкою технічних університетів у Гвадалахарі, Боготі, Медельїні та Сантьяго.

У планах компанії – найняти 3 тисячі працівників у Латинській Америці до кінця 2025 року.

«Нам важливо не просто розширити географію та стати ближчими до наших партнерів в Північній Америці, але й також перенести на інший континент наш досвід та цінності. А це і активна участь в розвитку локальної ІТ-індустрії, побудова ІТ-спільнот через підтримку освіти, розвиток працівників, впровадження кращих ініціатив соціальної відповідальності, екологічних практик та благодійних проєктів», – прокоментував Ярослав Любінець, співзасновник та голова ради директорів SoftServe.

На ринку Мексики, Колумбії та Чилі працюють 500 тисяч ІТ-спеціалістів. Регіон має також і географічні переваги, зокрема, близькість до США. Відтак Латинська Америка є привабливою для більшості глобальних гравців технологічного ринку.

Як відомо, в SoftServe працюють більше 12 тисяч працівників та 41 офіс у 12 країнах. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Також SoftServe присутні в Польщі та Болгарії.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Компанія працює над понад 1000 активних проєктів для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС та Азії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі