НТА > НОВИНИ > Освіта > ІТ та стартапи. В Україні відкриють новий університет

ІТ та стартапи. В Україні відкриють новий університет

Під час навчання студенти розроблятимуть бізнес-плани та власні проєкти

126

В Україні з’явиться новий технологічний університет SET University. Студенти зможуть здобути знання у сфері ІТ.

Про це розповів голова Мінцифри Михайло Федоров під час презентації щодо запуску SET University, передає телеграм-сторінка міністерства.

Особливістю університету є те, що дипломною роботою студентів буде презентація ідеї або проєкту власного стартапу. Найкращі з них отримають інвестування від венчурної студії, що діятиме на базі університету.

“Випускники університету стануть не просто ІТ-фахівцями, а й ІТ-підприємцями, які вміють пітчити ідеї, розробляти бізнес-плани та запускати свої проєкти”, – зауважив Федоров.

За його словами, такий підхід дозволить працевлаштувати 100% студентів одразу після закінчення навчання. Вступити до SET University зможе кожен абітурієнт. Відкриється він вже у 2022 році.

У SET University викладатимуть такі дисципліни, як штучний інтелект, наука про дані, кібербезпека та інші. Остаточний перелік ще визначається. Викладачами та менторами будуть топменеджери українських та іноземних ІТ-компаній.

Крім того, сплачувати за навчання можна буде відсотком від своєї зарплати в ІТ-компанії впродовж кількох років після закінчення університету. Також буде доступна модель навчання за допомогою грантів і стипендій.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі