НТА > НОВИНИ > Новини світу > Італія послабить карантин для вакцинованих від COVID-19

Італія послабить карантин для вакцинованих від COVID-19

125

Італія планує послабити карантинні заходи для вакцинованих від COVID-19. Заповненість стадіонів, концертів та кінотеатрів хочуть максимально збільшити.

Про це повідомляє The Local.

У країні майже 80% жителів уже отримали щеплення від коронавірусу. Тому yауково-консультативна група при уряді Італії дозволила збільшити максимально допустиму кількість людей у громадських місцях:

  • спортивні стадіони – до 75% від своєї місткості
  • кінотеатри і театри –  до 80%
  • для музеїв обмежень не буде

Водночас кожен громадянин повинен мати сертифікат здоров’я. Найближчими днями Міністерство охорони здоров’я зробить заяву щодо зміни карантинних обмежень.

До слова, з 15 жовтня Італія стане першою європейською країною, в якій не можна буде потрапити на робоче місце без “зеленого” сертифікату. Документ, що підтверджує вакцинацію, одужання або негативний результат тесту, вже є обов’язковим у багатьох культурних і розважальних закладах Італії. Раніше Італія встановила вимогу, що до 30 вересня 80% населення старше 12 років має вакцинуватися.

Нагадаємо, що Італія змінила правила в’їзду для українців. З 31 серпня в’їзд можливий без карантину, однак за наявності сертифікату вакцинації (AstraZeneca, Moderna, Pfizer, Janssen) та негативного тесту. Умови діятимуть до 25 жовтня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі