НТА > НОВИНИ > Новини світу > Італія послабить обмеження у сфері розваг

Італія послабить обмеження у сфері розваг

103

Італія продовжує поступове послаблення обмежень щодо COVID-19 для тих, хто може пред’явити документи про імунітет від цієї хвороби. Зокрема, збільшать   максимальну дозволену кількість відвідувачів на культурних та спортивних майданчиках.

Про це повідомляє УП з посиланням на Reuters.

З 11 жовтня кінотеатри, театри та концертні майданчики зможуть заповнити всі свої місця, скасувавши поточний ліміт у 50%, заявив уряд, слідуючи порадам групи експертів з питань охорони здоров’я.

“Нарешті всі культурні події повертаються до життя. Відновлять роботу кінотеатри, театри, концерти в приміщенні та на відкритому повітрі до 100 % місткості, очевидно з маскою та “зеленим” пропуском”, – написав міністр культури Даріо Франческоні у Twitter.

Зазначимо також, що максимальна місткість спортивних стадіонів буде підвищена до 60% з 35% для закритих майданчиків і до 75% з 50% на відкритому повітрі.

Обмеження на дискотеки та нічні клуби становитимуть 50% у приміщенні та 75% на відкритому повітрі.

Не буде обмежень щодо музеїв, де залишаться лише правила соціального дистанціювання.

Однак культурні розваги будуть доступні лише тим, хто має так званий Green Pass-сертифікат, який показує, чи людина отримала хоча б одне щеплення, негативний тест або нещодавно одужала від коронавірусу.

Зазначимо, що близько 75% 60-мільйонного населення Італії отримали щонайменше одне щеплення від COVID-19, а 69% повністю вакциновані, що в цілому відповідає іншим великим країнам Європейського Союзу.

Нагадаємо, що  з 15 жовтня Італія стане першою європейською країною, в якій не можна буде потрапити на робоче місце без “зеленого” сертифікату. Документ, що підтверджує вакцинацію, одужання або негативний результат тесту, вже є обов’язковим у багатьох культурних і розважальних закладах Італії. Раніше Італія встановила вимогу, що до 30 вересня 80% населення старше 12 років має вакцинуватися.

Нагадаємо, що Італія змінила правила в’їзду для українців. З 31 серпня в’їзд можливий без карантину, однак за наявності сертифікату вакцинації (AstraZeneca, Moderna, Pfizer, Janssen) та негативного тесту. Умови діятимуть до 25 жовтня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі