НТА > НОВИНИ > Новини політики > Італія посилить східний фланг НАТО задля захисту України

Італія посилить східний фланг НАТО задля захисту України

Сучасні італійські літаки вже посилили авіаційну базу НАТО в Румунії, яка розташована майже на кордоні з Україною

479

Міністр оборони Італії Лоренцо Гуеріні заявив, що уряд активніше долучатиметься до розв’язання ситуації, яка виникла у зв’язку зі зростанням загрози нового вторгнення Росії в Україну. Країна готова брати участь у посиленні східного флангу НАТО.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці посольства України в Італії.

«З огляду на останні події НАТО вирішило посилити свій східний фланг, й Італія братиме у цьому процесі активну роль», – сказав Гуеріні.

За його словами, сучасними італійськими літаками вже посилили авіаційну базу НАТО в Румунії, яка розташована майже на кордоні з Україною.

Крім того, міністр зазначив, що командування НАТО підготувало спеціальний план на випадок загострення ситуації на російсько-українському кордоні за участі італійських військовослужбовців.

Водночас Гуеріні зазначив, що ніхто не зацікавлений в ескалації ситуації, а відтак пріоритетом залишається конструктивний діалог.

«При цьому наголошую, що будь-яка агресія проти України матиме серйозні наслідки», – резюмував очільник Міністерства оборони Італії.

Нагадаємо, що в столиці Франції триває нормандська зустріч на рівні політичних радників. Представники України, Росії, Німеччини та Франції обговорюють кроки щодо мирного врегулювання на Донбасі.

Тим часом в України зараз триває розгортання системи сил територіальної оборони, до кінця січня сформують 13 бригад. Про це повідомив експерт директорату інформаційної політики та стратегічних комунікацій Міністерства оборони України Олександр Мотузяник.

Учора Сполучені Штати Америки передали Збройним силам України обладнання та боєприпаси. В аеропорт «Бориспіль» прибула третя партія військової допомоги від США в рамках безпекового пакета на 200 мільйонів доларів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"