НТА > НОВИНИ > Новини світу > Італія відкрила двері українським туристам, але є одна умова

Італія відкрила двері українським туристам, але є одна умова

590

Українські мандрівники матимуть можливість із 31-го липня подорожувати до Італії за умови перебування в самоізоляції протягом п’яти днів після прибуття.

Про це у своєму Twitter повідомив керівник міністерства зовнішніх справ України Дмитро Кулеба. «Італія з 31-го липня відновлює безвіз для українців, згідно з рекомендацією Ради ЄС. Є нюанс: 5 днів самоізоляції по прибуттю. Але навіть самоізоляція не може зіпсувати емоції, коли ти в Італії», – зазначив він.

Міністерство охорони здоров’я Італії 29-го липня видало наказ про оновлені норми перетину кордону з Італією у зв’язку із пандемією COVID-19. Україну з 31-го липня включено до переліку країн категорії D, що передбачає надання можливості відвідувати територію Італії з будь-якою метою, в тому числі – туризму.

Охочим відвідати Італію варто врахувати такі основні обов’язкові вимоги:

– наявність довідки про негативний результат молекулярного чи експрес-тестування на COVID-19, який треба зробити, як мінімум, за 72 години до приїзду;

– заповнена онлайн форма санітарного контролю Passenger Locator Form, яка доступна за посиланням https://app.euplf.eu/;

– після прибуття до Італії громадяни мають пройти самоізоляцію тривалістю п’ять днів, після чого зробити повторний тест на COVID-19, який повинен підтвердити негативний результат.

Такі умови діятимуть до 31-го серпня.

Нагадаємо, що Італія ще з 16-го травня скасувала карантин для туристів, але це стосувалося тих, які прибувають із країн Шенгенської угоди, ЄС, Великої Британії та Ізраїлю.

У середині липня уряд Італії схвалив указ, який забороняє круїзним лайнерам входити до Венеційської лагуни, щоб захистити свою екосистему та спадщину, поклавши край багаторічним коливанням і поставивши вимоги мешканців і культурних організацій вище від вимог туристичної індустрії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі