НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Івано-Франківська область потрапила в “червону” зону

Івано-Франківська область потрапила в “червону” зону

Івано-Франківщина перейде у “червону” зону з 24 січня

188

У зв’язку з погіршенням ситуації з розповсюдження коронавірусу Івано-Франківська область переходить у “червону” зону карантину.

Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

Так, у п’ятницю, 21 січня, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відтак, комісія вирішила перевести Івано-Франківську область у “червону” зону карантину з 24 січня.

“За результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 24 січня 2022 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки на території Івано-Франківської області”, – повідомив міністр.

Решта областей нашої країни перебувають у “жовтій” зоні.

Нагадаємо, що 19 січня в Івано-Франківській області зафіксували максимальні для країни 2 777 нових випадків коронавірусу. 20 січня показник дещо знизився – виявили ще 2 427 хворих на ковід. Також за попередню добу нові власні антирекорди за час пандемії встановили Львівська (1 986), Чернівецька (756)  і Тернопільська  (1053) області.

Натомість епідеміологиня МОЗ України, завідувачка кафедри епідеміології Львівського медуніверситету, професорка Наталія Виноград у коментарі NTA пояснила, чому в західному регіоні країни спостерігаємо спалах коронавірусу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі