НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Із 60 працівників лише 20 були вакциновані. За що на тисячу євро оштрафували директорку гімназії у Львові

Із 60 працівників лише 20 були вакциновані. За що на тисячу євро оштрафували директорку гімназії у Львові

У самому закладі переконують, що не знали про суд. Чи подаватимуть апеляцію – ще не знають

471

Про штраф директорці львівської приватної школи-гімназії Святої Софії та що про це кажуть у самому навчальному закладі – журналісти NTA у програмі «Правда. Наживо» (щобудня о 19.00 годині).

До суду директорка не прийшла

У суді пояснюють, провину директорки підтвердила довідка про стан вакцинації працівників школи. З’ясувалося, що з 60-ти осіб, які, згідно офіційних даних працюють у закладі, лише 20 були вакциновані. При цьому навчальний заклад працював офлайн. Сама директорка на судове засідання не прийшла та жодних пояснень не надала.

Як повідомив речник Галицького суду міста Львова Павло Береза, перевірку освітніх закладів у місті проводило районне управління поліції.

«Після першої неявки особу було повідомлено другий раз. І оскільки її знову не було, суд прийняв рішення без її участі. Їй не надсилали поштове відправлення, можливо, смс-повідомлення», – пояснив він.

«Про судові засідання не знали»

У школі-гімназії Святої Софії пояснюють: ні про судові засідання, ні про рішення суду не знали. Дізналися про 34 тисячі гривень штрафу із засобів масової інформації. Коли ж отримають папери на руки, тоді і будуть вирішувати чи подавати апеляцію на це рішення.

Зараз навчальний заклад на канікулах, чергує лише один представник.

«Думаю, більше ніж 70% педагогів зараз вакциновані. Оскільки зараз канікули, то усі викладачі працюють вдома – готують планування на наступний семестр навчання. Про усе дізналися із ЗМІ. Ми не були повідомлені, що якийсь суд відбувається. Коли отримаємо документ, тоді будемо реагувати», – зазначила менеджерка із розвитку школи-гімназії Святої Софії Олена Юсипович.

Нагадаємо, 34 тисячі гривень за порушення карантину Галицький районний суд Львова присудив керівниці школі-гімназії Святої Софії.

У цей же час директорку школи із Золочева, Львівської області звільнили від відповідальності за малозначністю порушення і суд обмежився усним зауваженням. Там теж у навчальному закладі було вакциновано менш ніж 80% вчителів.

Юлія Бундз

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі