НТА > НОВИНИ > Спорт > Із Володимира-Волинського до Львова і назад. Військовий пробіг 270 км за 27 годин

Із Володимира-Волинського до Львова і назад. Військовий пробіг 270 км за 27 годин

Ультрамарафон Микола Луговий приурочив Дню народженню своєї частини

858

Військовослужбовець Князівської 14-ї бригади Микола Луговий успішно завершив свій ультрамарафон на честь 7-ої річниці створення військової частини, яку відзначатимуть 10-го грудня. Цими вихідними він пробіг маршрут Володимир-Волинський – Львів – Володимир-Волинський за 27 годин.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Відстань у 270 км, з Володимира-Волинського до Львова і в зворотному напрямку, воїн здолав за 27 годин, хоча попередньо планував значно більший час. Біг безперервно, адже зупинки, за словами хлопця, погано вплинули би на м’язи, і бігти тоді важче.

Військові медики, які супроводжували спортсмена в дорозі, кажуть, що жодних проблем зі здоров’ям у нього не виникало. На фініші Микола був утомленим, але щасливим.

«Я це зробив! Щасливий, що вдалося втілити свій задум! – наголосив він. – Дякую всім, хто в мене вірив та хто підтримував мене! Попереду чимало планів і кілометрів, тож іще побігаємо!»

Далі в Миколи Лугового період відновлення та нові забіги.

Нагадаємо, що в 93-ій окремій механізованій бригаді «Холодний Яр» служить Марія Науменко з позивним «Умка». Її називають поєднанням краси, тендітності, ніжності, витривалості, сили духу та сили волі. А ще вона активно зайнялася спортом, і її команда стала першою у ЗСУ з воєнізованого кросу. В особистому заліку серед жінок Марія здобула перше місце у Сухопутних військах і друге місце в Збройних силах України.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"