НТА > НОВИНИ > Новини світу > Із Японії допомагати Україні вирушають 70 добровольців

Із Японії допомагати Україні вирушають 70 добровольців

Зокрема, приїдуть 50 ветеранів сил самооборони Японії та два ветерани Французького іноземного легіону

622

Щонайменше 70 добровольців із Японії вирушають в Україну для допомоги Збройним Силам у війні проти Росії.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на представників місцевої влади.

«До складу групи зокрема увійшли 50 ветеранів сил самооборони Японії та два ветерани Французького іноземного легіону», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда не злякався загрози вторгнення російських військ на самому початку агресії і залишився в Києві. З Токіо йому доставили самурайський меч і традиційні обладунки його прадіда.

Переодягнувшись в них дипломат оголосив у своєму блозі: «Самурай повинен захищати країну, в якій знаходиться. Слава Японії, Слава Україні!».

Зазначимо, що 14 лютого стало відомо, що Японія евакуює більшість працівників свого посольства в Україні.  У Києві мало залишитися менш ніж 10 співробітників, зокрема посол Кунінорі Мацуда.

Також сьогодні, 2 березня, стало відомо, що Японія тимчасово закриває своє посольство в Києві та переносить його до Львова, передає «Укрінформ».

У Міністерстві закордонних справ Японії повідомили, що офіс у Львові й надалі надаватиме підтримку японським громадянам, які проживають в Україні або намагаються виїхати з країни.

Нагадаємо також, що 11 лютого Японія закликала своїх громадян покинути територію України через загрозу нового вторгнення Росії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі