НТА > НОВИНИ > Новини світу > Ізгой без паска: Путіна позбавили чорного поясу по тхеквондо

Ізгой без паска: Путіна позбавили чорного поясу по тхеквондо

336

Міжнародна федерація тхеквондо рішуче засудила дії Росії і Путіна, який напав на Україну, позбавили почесного чорного поясу по тхеквондо.

Відповідну інформацію 28 лютого оприлюднили на сайті Міжнародної федерації тхеквондо, передає 24 канал.

У Путіна забрали чорний пояс тхеквондо.

«Міжнародна федерація тхеквондо ухвалила рішення відкликати почесний чорний пояс 9-го дана, наданий президенту Росії Володимиру Путіну в листопаді 2013 року», – мовиться у повідомленні.

Ба більше, федерація засудила жорстокі напади Росії на невинних людей в Україні, які суперечать баченню World Taekwondo “Світ дорожчий за тріумф” та цінностям світового тхеквондо щодо поваги та толерантності.

Окрім цього, на заходах під егідою федерації тхеквондо не використовуватимуться національні прапори та гімни Росії та Білорусі, а міжнародні змагання на території цих країн не проводитимуться.

«Думки Міжнародної федерації з народом України, і ми сподіваємося на мирне та негайне завершення цієї війни», – заявили в Федерації.

До речі, напередодні, 28 лютого конгрес США з адміністрацією президента Джозефа Байдена обговорювали психічний стан все ще президента Росії Володимира Путіна.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі