НТА > НОВИНИ > Новини світу > «Ізолюйте Путіна». Польська влада закликає світ вдатися до радикального кроку

«Ізолюйте Путіна». Польська влада закликає світ вдатися до радикального кроку

Польський прем’єр-міністр Матеуш Моравєцкі вважає, що ідеологію «руского міра» варто знищити

314

Президента Російської Федерації Володимира Путіна варто ізолювати через війну проти України. Дипломатія вимагає діалогу, але з терористами не можна домовлятися.

Про таку заяву прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравєцкого повідомило видання Do Pzeczy.

«Я чув, що Путіну намагаються знайти безпечне місце та зберегти обличчя на міжнародній арені. Як можна казати щось подібне? Як ви можете спробувати врятувати або зберегти те, що насправді повністю втрачене?» – поставив риторичні запитання польський урядовець.

Моравєцкі наголосив, що зараз війна в Україні може визначити майбутнє на найближчі 100 років.

«Парадокс цієї війни в тому, що якщо Україна переможе, то це буде її перша перемога. Але якщо вона програє, то це буде не стільки провал для них, скільки для всіх нас і для всього світу, яким ми його знаємо», – заявив він.

Польський прем’єр-міністр додав, що ідеологію «руского міра» варто знищити.

«Я закликаю всіх ізолювати президента Росії. Так, дипломатія вимагає діалогу, але з терористами не можна домовлятися. Злочинців необхідно притягувати до відповідальності, а ідеологію «руского міра» – знищувати», – підсумував Моравєцкі.

Раніше прем’єр-міністр Естонії Кайя Каллас закликала світових лідерів припинити телефонувати Путіну, щоби він відчув себе в ізоляції.

Нагадаємо, що Італія розробила план миру та врегулювання кризи в Україні. Документ складається з чотирьох етапів.

Уряд Австралії вирішив додатково передати Україні ще 20 бронеавтомобілів Bushmaster та 14 бронетранспортерів M113. Їх загальна сума – 60,9 мільйона доларів.

У Росії відреагували на заклики деблокувати порти України для подальшого експорту товарів. Кремль заявив, що для цього необхідно зняти санкції з країни-окупанта.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі