НТА > НОВИНИ > Новини світу > Ізраїль закриває кордони через новий штам ковіду “Омікрон”

Ізраїль закриває кордони через новий штам ковіду “Омікрон”

Нові правила карантину набувають чинності вже сьогодні, іноземним громадянам заборонили в’їзд на 14 днів

421
Ізраїль закриває кордони через новий штамп Covid-19 під назвою "омікрон"

В Ізраїлі затвердили нові обмеження, щоб запобігти поширенню нового штаму  коронавірусу “Омікрон”.  Лікарі стверджують, що цей штамп небезпечніший за всі попередні.

Про це пише Times of Israel

Обмеження затвердили вчора ввечері і вступають у дію в ніч на неділю. Іноземцям, які прагнуть прибути в Ізраїль, не вдасться це зробити протягом 14 днів, якщо вони не отримають спеціальний дозвіл від урядової комісії.

Міністри країни також запровадили обов’язковий карантин для вакцинованих громадян, які приїжджають з-за кордону, а інфікованих людей будуть відстежувати.

Ізраїльтяни, що повертаються із “червоних” країн змушені будуть перебувати на карантині у визначених державних готелях, поки вони не отримають негативний результат тесту на вірус.

У Міністерстві охорони здоров’я Ізраїлю підтвердили один випадок варіанту “Омікрону”, а також повідомили про сім підозр нового штаму.

Нагадаємо, що на початку листопада Ізраїль відкрив кордони вперше за всю пандемію.

Що таке “Омікрон”

У середині тижня вчені заявили, що зафіксували 10 випадків ураження людей новим штамом коронавірусу, який має 32 мутації і може бути стійкішим до вакцини, аніж у всі інші варіації ковіду.

Хворих із новим штамом спочатку виявили у трьох різних країнах: три – у Ботсвані, шість – у Південній Африці, та у чоловіка з Гонконгу. 26 листопада, у Бельгії підтвердили один випадок інфікування новим штамом ковіду. Відтак, країна стала першою у ЄС, де виявили «Омікрон».  А вже 27 листопада міністр охорони здоров’я Саджид Джавід заявив, що у Великій Британії також зафіксували два випадки нового варіанту коронавірусу.

З огляду, що географія штаму не обмежується однією країною, вчені припускають, що насправді випадків може бути більше.

Новий штам має 32 мутації, а це може означати, що він дуже заразний і стійкий до дії вакцин. Він містить більше змін у своєму пайковому білку, ніж будь-який інший варіант.

Новий штам став причиною екстреної наради ВООЗ 26 листопада. Саме на ній вирішили назвати його грецькою літерою «Омікрон» та кваліфікувати, як такий, що викликає занепокоєння. Водночас у Великій Британії заявили, що новий штам коронавірусу є найбільш небезпечним з усіх відомих.

Також “Омікрон” уже потрапив у перелік ТОП-5 найбільш небезпечних штамів коронавірусу, який сформувала ВООЗ.

Різкий спад інфікування коронавірусною хворобою, найбільше у Києві – 549 та Дніпропетровську – 698 нових випадків

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
2
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі