НТА > НОВИНИ > Економіка > Кабмін дозволив АЗС підняти ціни на бензин і дизпаливо

Кабмін дозволив АЗС підняти ціни на бензин і дизпаливо

120

Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови, яка регулює ціну на бензин та дизельне пальне. АЗС можуть встановлювати свої надбавки.

Таке рішення Кабінет міністрів ухвалив на засіданні 2 червня.

Зокрема, Уряд ухвалив зміни до постанови №1236, згідно з якою Кабмін встановив на період дії карантину граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного палива – не вище 7 грн/л і бензину – не вище 5 грн/л. До вартості бензину добавиться ще 0,56 грн за літру, а до дизпалива – 0,62 грн.

Тепер середня вартість палива “Нафтогазом” розраховується з урахуванням витрат на зовнішнє логістичне забезпечення та інших витрат, передбачених зовнішньоекономічним договором у сумі 27 дол. за тонну.

НАК “Нафтогаз” подаватиме розрахунки середніх цін одного літра Міністерству економіки щомісяця 3, 13, 21 числа.

За даними моніторингу “Консалтингової групи А-95”, наразі середні роздрібні ціни на бензин А-92 становить 28,17 гривень/літр, на А-95 – 28,95 гривень, на дизельне паливо – 27,34 гривень, на автогаз – 15,71 гривень за одну літру.

Додамо, що необхідність уточнення механізму розрахунку “Нафтогазом” середньої вартості пального виникла виходячи з практики застосування державного регулювання ціноутворення в цій сфері.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі