НТА > НОВИНИ > Політика > Кабмін планує ввести санкції для тих, хто виправдовує російську агресію

Кабмін планує ввести санкції для тих, хто виправдовує російську агресію

95
Кабмін планує ввести санкції за визнання агресії Російської Федерації

Кабінет міністрів України запропонував ввести санкції проти 6 фізичних та 10 юридичних осіб за виправдання збройної агресії Російської Федерації.

Про це повідомляє Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Зазначається, що протягом трьох днів санкційний список (персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних санкцій) внесуть на розгляд Ради національної безпеки та оборони (РНБО).

За що та на скільки введуть санкції

Обмеження введуть за поширення інформаційного контенту, спрямованого на виправдання агресії з боку Росії. Також, за популяризацію та пропаганду органів окупаційних адміністрацій.

Згідно з повідомленням, санкції введуть для 6 фізичних та 10 юридичних осіб, що зареєстровані у 8 країнах строком на три роки.

Що передбачають санкції

Санкційний пакет обмежень передбачає блокування майна на території України, заборону на транзит ресурсів, а також польоти та перевезення. Крім цього всього, буде заборонено ще й виведення капіталів.

Хто саме увійде в список

Кабінет міністрів України не розкриває факти того, хто увійде у список санкцій. На засіданні Уряд не розглядав відповідне питання.

Нагадаємо, суд ЄС загальної юрисдикції анулював санкції Євросоюзу проти експрезидента України Віктора Януковича і його сина Олександра.

Також, у Європейському парламенті хочуть посилити санкції проти Росії. Таку заяву зробив голова Європарламенту Девід Сассолі.

Софія Лепех

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі