НТА > НОВИНИ > Суспільство > Кабмін спростив процедуру отримання посвідчення водія

Кабмін спростив процедуру отримання посвідчення водія

Термін навчання для майбутніх водіїв скорочують

363

Кабінет міністрів спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія у Сервісних центрах МВС.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

Так, на засіданні 10 травня уряд ухвалив постанову “Про навчання водіїв та державну реєстрацію транспортних засобів у період дії воєнного стану в Україні”. Українці можуть проходити теоретичне навчання онлайн, а практичний іспит можна скласти у будь-якому сервісному центрі МВС. Також скорочують термін навчання для майбутніх водіїв.

Що передбачає документ:

  • Можливість громадянам, які переїхали тимчасово жити в інше місце (регіон), скласти практичний іспит у будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від того, у якому сервісному центрі складено теоретичний іспит.
  • Можливість здійснення навчання з теоретичної підготовки осіб, які проходять підготовку, перепідготовку й підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів за допомогою засобів інформаційно-комунікаційного зв’язку (Zoom, Skype, Google meet тощо).
  • Можливість громадянам, які переїхали тимчасово жити в інше місце (регіон), отримати посвідчення водія в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця складання теоретичного та/або практичного іспитів.
  • Скорочення терміну навчання для майбутніх водіїв на категорії В (легкові авто) та C1, C, С1Е, СЕ (вантажні авто з причепом) шляхом зменшення на 20% теоретичної частини (шляхом ущільнення викладання таких тем, як “Будова і технічне обслуговування ТЗ”, “етика водія ТЗ” тощо).
  • Можливість повернути свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, виданого за заявою його власника на ім’я особи, яка здійснює поїздку за кордон, протягом десяти днів з дня повернення цієї особи з-за кордону до будь-якого СЦ МВС.

“Відповідними нормативними актами ми зміцнюємо правові інституційні засади для надання якісних адміністративних послуг сервісними центрами МВС”, – заявив заступник міністра Богдан Драп`ятий.

 

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі