НТА > НОВИНИ > Війна > Кабмін виділив на потреби Міністерства оборони майже 120 мільярдів гривень

Кабмін виділив на потреби Міністерства оборони майже 120 мільярдів гривень

Потреби державного бюджету України становлять близько 5-ти мільярдів доларів на місяць додаткового фінансування

189

Український уряд виділив Міноборони понад 119 мільярдів гривень. Кошти підуть на зарплати, техніку й інші потреби.

Відповідну заяву зробив сьогодні прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Сьогодні на засіданні уряду виділили понад 119 мільярдів гривень Міністерству оборони України. Зарплати, техніка, пальне, їжа, захист, зброя. Намагаємося максимально забезпечити наших бійців», – повідомив він.

Раніше Кабінет міністрів на засіданні 19-го квітня виділяв уже 33 мільярди гривень на зміцнення оборони України. Вони пішли міністерствам оборони та внутрішніх справ.

За оцінками Міністерства фінансів, потреби державного бюджету України становлять близько 5-ти мільярдів доларів на місяць додаткового фінансування.

Нагадаємо, що федеральний уряд Німеччини вивчає можливість постачання самохідних гаубиць Panzerhaubitzen 2000 для України. На теперішній момент розглядають декілька варіантів допомоги.

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов розповів, що закінчити війну в Україні може президент Росії Володимир Путін у будь-який момент.

За час російсько-української війни «Азов» знищив у Маріуполі щонайменше 1 157 окупантів і 49 танків. Воїни «Азову» опублікували хроніку війни за Маріуполь та свої досягнення у боротьбі з російськими окупантами.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі