НТА > НОВИНИ > Війна > Кабмін зменшив кількість пунктів пропуску, через які можна ввозити авто в Україну

Кабмін зменшив кількість пунктів пропуску, через які можна ввозити авто в Україну

Тепер таких пунктів три: «Устилуг» (на кордоні з Польщею); «Грушів» (на кордоні з Польщею); «Малий Березний» (на кордоні зі Словаччиною)

317

Кабінет Міністрів зменшив кількість пунктів пропуску для переміщення придбаних за кордоном автомобілів до трьох: «Устилуг» та «Грушів» на польському кордоні і «Малий Березний» на словацькому.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні Кабміну.

З 25 квітня Україна обмежила кількість пунктів пропуску для ввезення авто з іноземною реєстрацією для власних потреб.

Раніше перетин таких транспортних засобів був доступним на пунктах «Угринів», «Грушів», «Смільник» та «Устилуг» (на польському кордоні), а також через «Малий Березний» на словацькому та через «Дзвінкове» і «Косино» на угорському кордоні.

Таке рішення було пов’язане із виникненням черг на пунктах пропуску після того, як Верховна Рада зняла необхідність сплачувати митні платежі, ПДВ та акциз під час такого імпорту.

Читайте також “Безкоштовне розмитнення авто “прикриють”. Чому і коли”.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський підписав закони, які передбачають тимчасове запровадження нової процедури розмитнення авто на європейських номерах. Йдеться закони №1402-ІХ та №1403-ІХ, які Верховна Рада схвалила 15 квітня, які тимчасово спрощують механізм розмитнення імпортованих з Європи автомобілів, а також сприяють  захисту довкілля від шкідливих викидів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі