НТА > НОВИНИ > Війна > «Какой, на*уй, Кієв? Тут хоть би вижить єщьо». Російський окупант про пекло на Херсонщині

«Какой, на*уй, Кієв? Тут хоть би вижить єщьо». Російський окупант про пекло на Херсонщині

396

Херсонщина перетворилася на пекло для російських військових. Замість того, щоби думати про парад на 9 травня та взяття Києва, вони мріють про одне: вирватися додому живими.

Про ситуацію в Херсонській області один із окупантів, який зараз перебуває у Білозірці, написав своєму товаришу в РФ. Переписку оприлюднила Служба безпеки України.

«Тут полный пиз*ец. Наших тупо пачками убивают, я столько трупов не видел никогда. Мы отошли из Чернобаевки, там сущий ад! Там наших столько погибло, что ты себе и представить не можешь. Мы здесь такой пиз*ы получили, что передать невозможно…» – пише він своєму знайомому.

Знайому ж, який перебуває в ілюзіях через російську  пропаганду, повірити в реальність складно. Він продовжує чекати на «захоплений» до 9 травня Київ, бо так сказали «в телевизоре по новостям».

«Какой, на*уй, Киев? Какой домой? Тут хоть бы выжить еще. Я когда увидел, как разорвало моего друга, я около получаса рвал. Мне еще никогда не было так плохо», – пояснює окупант.

Російський військовий відверто розповідає, що глибокі окопи, які вони почали рити, аби хоч трохи збільшити шанси на виживання, можуть стати братською могилою. Зізнається, що навіть зателефонував дружині, щоб розповісти все, як є.

Нагадаємо, що українські захисники всімнадцяте вдарили по російських військах, зосереджених у Чорнобаївці Херсонської області. Про це радник Офісу Президента України Олексій Арестович повідомив у Фейсбуці.

Як повідомлялося, від початку вторгнення окупантів село Чорнобаївка на Херсонщині стало відомим не лише на всю Україну, а й світ. Воно перетворилося на такий собі бермудський трикутник для російських окупантів. На смертельний магніт, який притягує сюди ворога на вірну погибель.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі