НТА > НОВИНИ > Економіка > Калюжі з кислотно-рожевим забарвленням виявили в полі поблизу Рівного

Калюжі з кислотно-рожевим забарвленням виявили в полі поблизу Рівного

152

Мешканець села Колоденка, що розташоване під Рівним, повідомив рятувальникам, що у полі з’явилася вода з рожевим забарвленням. Голова місцевої об’єднаної територіальної громади заявив, що один з сільськогосподарських виробників, під час обробки угідь залишив залишки рідини невстановленого походження.

Таку інформація оприлюднив прес-центр Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Наразі на місці події працюють фахівці ДСНС та екологи. Експерти збирають проби ґрунту, повітря і самої речовини для проведення експрес-аналізів. Про результати обіцяють повідомити додатково.

За інформацією місцевого телеканалу «Рівне 1», невідома рідина має неприємний запах та пурпуровий колір. Місцеві мешканці припускають, що це може бути фунгіцид, який призначений для знешкодження комах або гнилі.

Фахівці Поліського округу Держекоінспекції сьогодні виїхали на місце розливу рожевої речовини неподалік Рівного. Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

«За попередньою інформацією, це можуть бути агрохімікати для сільськогосподарської обробки земель», – зазначив він. І додав, що обов’язково розповідатиме громадськість про результати обстеження, проведеного Держекоінспекцією.

Нагадаємо, що на заводі «Рівнеазот» сталася розгерметизація трубопроводу в цеху виробництва азотної кислоти і фахівці кажуть, що внаслідок аварії можуть випадати кислотні дощі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі