НТА > НОВИНИ > Новини політики > Канада переправила військових інструкторів у західні регіони України

Канада переправила військових інструкторів у західні регіони України

60 військовослужбовців Канади з п’яти місць дислокації в Україні переїхали на захід нашої країни

462

Канада перемістила 30 відсотків своїх військових інструкторів, які зараз перебувають в Україні, в західні регіони країни. Це пов’язано в тому числі й із загрозою російського вторгнення.

Про це повідомила агенція CBC News. Канадський підполковник Люк-Фредерік Гілберт розповів виданню, що військові вивели 60 військовослужбовців з п’яти місць дислокації – Одеси, селища Старе Київської області, Миколаєва, Десни і Борисполя – і перевели їх на нові бази на захід від річки Дніпро, головної географічної особливості, що розділяє Україну.

Міністр оборони Канади Аніта Ананд заявила, що переміщення інструкторів здійснюється з метою безпеки канадських військ, проте не повідомила жодних подробиць.

Гілберт сказав, що військовослужбовці, яких торкнувся наказ про переїзд, тепер відновлять навчання в інших частинах країни.

Нагадаємо, 31-го січня стало відомо, що Канада тимчасово відкликає працівників свого посольства, що здійснюють функції, без виконання яких діяльність посольства можна продовжувати, а також членів сімей дипломатів, що залишилися.

Раніше Канада вирішила розширити свою військову навчальну місію Unifier в Україні та висловила готовність надати нелетальне озброєння. У цих намірах міністерка національної оборони Аніта Ананд і міністерка закордонних справ Мелані Джолі приєдналися до прем’єр-міністра Джастіна Трюдо та віце-прем’єр-міністра Христі Фріланд.

Уряд Канади на тлі загрози російського вторгнення також планував надати Україні стрілецьку зброю для підрозділів територіальної оборони.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"