НТА > НОВИНИ > Новини політики > Канада радить своїм громадянам покинути Україну

Канада радить своїм громадянам покинути Україну

Канада радить своїм громадянам покинути Україну і відмовитися від “необов’язкових поїздок”

282

Канада радить своїм громадянам покинути Україну і відмовитися від “необов’язкових поїздок” на тлі інформації про можливе вторгнення Росії.

Рекомендації з’явилися на урядовому сайті Канади.

Так, Канада радить своїм громадянам уникати “необов’язкових поїздок” в Україну через “поточні загрози з боку Росії і її військової присутності в країні та навколо неї”.

Також уряд країни звернувся до своїх громадян, які вже перебувають на території України.

“Якщо ваша присутність не є необхідною, Вам слід подумати про від’їзд, поки це ще безпечно. Вам вирішувати, що означає “несуттєва поїздка”, виходячи з потреб вашої родини або бізнесу, вашого знання країни, території або регіону або будь-якого іншого фактора”,- зазначено на сайті.

У поясненні до рекомендацій також зазначили, що слова “уникайте необов’язкових поїздок” є попередженням, яке уряд видає в особливих випадках.

Нагадаємо, що напередодні про можливість виїзду з України своїх дипломатів і просто громадян заявив Державний департамент США, а згодом і Велика Британія. Австралійська влада розпочала евакуацію членів сімей дипломатів із Києва через збільшення загрози нового вторгнення з боку Росії. Країна також звернулася до своїх громадян за можливості покинути територію України.

При цьому, польський уряд нараз не планує евакуацію родин своїх дипломатів із території України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"