НТА > НОВИНИ > Новини світу > Канада відкликає частину персоналу посольства в Києві 

Канада відкликає частину персоналу посольства в Києві 

181

Канада тимчасово відкликає співробітників свого посольства, які здійснюють функції, без виконання яких діяльність посольства може бути продовжена, а також членів сімей дипломатів, що залишилися.

Про це заявило МЗС Канади в неділю на тлі протистояння у зв’язку з концентрацією російських військ біля кордонів України.

«У той час, як ми продовжуємо уважно стежити за ситуацією, нашим головним пріоритетом залишається безпека канадців. Наші офіційні особи готові надати консульську допомогу громадянам Канади, якщо буде потрібно», – йдеться у заяві.

Посольство у Києві залишається відкритим, зазначається у повідомленні.

Кілька днів тому Канада заявила, що посилить команду посольства експертами у галузі безпеки, управління конфліктами, демократичних реформ та консульських послуг.

«Разом вони посилять наш дипломатичний потенціал і дозволять нам і надалі оцінювати та реагувати на ситуацію, що розвивається, на користь підтримки України», – наголошується в повідомленні.

Як відомо, 18 січня в Україну прибула елітна група спецназу Канади (CSOR) на тлі зростання напруженості на російсько-українському прикордонні й між відносинами НАТО та Росією для допомоги в евакуації канадських дипломатів на випадок вторгнення.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі