НТА > НОВИНИ > Новини світу > Канада відправила Україні військову допомогу

Канада відправила Україні військову допомогу

302

Канада відправила до України транспортний літак з військовою допомогою для захисту від можливої російської агресії.

Про це повідомило Міноборони Канади.

Як зазначається, канадські Збройні сили (CAF) відправили військову допомогу в Україну в рамках продовження та розширення операції UNIFIER.

Літак ВПС Канади C-177 Globemaster вже вилетів з авіабази Трентон із засобами нелетального озброєння, яке отримає Україна.

“Канада непохитно підтримує суверенітет, територіальну цілісність і незалежність України. Ця допомога ще більше допоможе українським силам безпеки захищатися від загроз Росії та нарощування військ в Україні та навколо неї”, – йдеться у повідомленні.

Військова допомога Канади включає в себе засоби індивідуального захисту, перевезення вантажів, а також засоби ведення спостереження і розвідувального обладнання.

Вантаж також супроводжують фахівці CAF для того, щоб ознайомити українських військових з функціонуванням та обслуговуванням обладнання.

“З 2015 року Канада надала Україні нелетального озброєння на понад 23 мільйони доларів”, – додали у Міноборони Канади.

Нагадаємо, Канада перемістила 30 відсотків своїх військових інструкторів, які зараз перебувають в Україні, в західні регіони країни. Це пов’язано в тому числі й із загрозою російського вторгнення.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"