НТА > НОВИНИ > Новини світу > Канада ввела секторальні економічні санкції проти Білорусі

Канада ввела секторальні економічні санкції проти Білорусі

184

Канада запроваджує секторальні санкції проти Білорусі через постійні порушення режимом Олександра Лукашенка прав людини.

Про це заявили у міністерстві закордонних справ Канади.

«Міністр закордонних справ Марк Гарно сьогодні оголосив про нові санкції у відповідь на грубі та систематичні порушення прав людини у Білорусі. Ці нові заходи запроваджують обмеження для ключових секторів білоруської економіки та мінімізують доступ білоруських державних суб’єктів до міжнародного фінансування», – йдеться у заяві МЗС.

У зовнішньополітичному відомстві наголосили, що запровадження нових санкцій приурочене до річниці фальсифікованих президентських виборів у Білорусі.

«Ці кроки мають чинити тиск на керівництво Білорусі та чітко продемонструють білоруському народу, що Канада підтримує його прагнення жити у мирі та без страху переслідувань у відкритому й демократичному суспільстві», – наголосили у МЗС.

Зокрема, Канада заборонила своїм громадянам проводити будь-які операції із цінними паперами, оформляти страхування та видавати довготермінові кредити Білорусі та її державними банками. Канадцям також тепер не можна купувати білоруське пальне й калійні добрива.

«Режим відмовився брати участь у реальному діалозі, і немає жодних ознак того, що він готовий шукати мирного та демократичного вирішення кризи. Ось чому Канада сьогодні вжила заходів для введення цих додаткових санкцій», – заявили в міністерстві.

У Канаді дали зрозуміти білоруському народу, що вони підтримують їх у зусиллях жити в мирі та вільному від страху переслідування, у відкритому та демократичному суспільстві.

Оттава і раніше запроваджувала санкції проти Білорусі, але ніколи не поширювала їх дію на цілі сектори економіки.

Як відомо, раніше про розширення санкцій проти Білорусі оголосили у США та Великій Британії.

 

 

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі