НТА > НОВИНИ > Новини світу > Канада вводить додаткові санкції проти оборонного сектору РФ і Білорусі

Канада вводить додаткові санкції проти оборонного сектору РФ і Білорусі

Під санкції потрапили шість фізичних та 46 юридичних осіб, пов’язаних із оборонним сектором Росії

274

Канада сьогодні, 27 червня, оголосила про запровадження додаткових санкцій проти фізичних та юридичних осіб, пов’язаних із оборонним сектором Росії та Білорусі.

Про це заявили в офісі прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо, пише «Європейська правда».

Під санкції потрапили зокрема шість фізичних та 46 юридичних осіб, пов’язаних із оборонним сектором Росії, та 13 урядовців, двоє представників силового сектору і дві компанії з Білорусі. Обмеження стосуватимуться і 15 громадян України, що підтримують російську окупацію.

Уряд Канади також вдасться до кроків для протидії діяльності російської дезінформаційної та пропагандистської машини, яку контролюють високопосадовці Кремля.

Трюдо  анонсував «додаткові та негайні кроки» для заборони експорту в Росію певних передових технологій, що можуть посилити російський оборонний сектор – зокрема квантових комп’ютерів та відповідного програмного забезпечення й матеріалів.

Аналогічна заборона також вводиться і щодо Білорусі; крім того, забороняється торгівля низкою товарів розкоші між Канадою та Білоруссю.

Канадський прем’єр також підтвердив введення санкцій проти російського золота та часткову заборону його імпорту.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Канада запровадила санкції проти понад 1070 фізичних та юридичних осіб з РФ, України та Білорусі.

Нагадаємо, що сьогодні також Японія оголосила про додаткові санкції проти Росії. Вони, зокрема, включають заборону на імпорт російського золота.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі