НТА > НОВИНИ > Новини світу > Канадський Ванкувер накрило димом від лісових пожеш

Канадський Ванкувер накрило димом від лісових пожеш

224

У канадській провінції Британська Колумбія виявлено майже дві з половиною сотні лісових пожеж, що зумовили значне погіршення якості повітря.
Про це пише канадський суспільний мовник CBC News.

“У той час, як рівень забруднення повітря у Британській Колумбії продовжує становити загрозу для здоров’я, служба лісових пожеж провінції повідомляє про те, що наразі виявлена 241 лісова пожежа”, – йдеться у матеріалі.

Зазначається, що минулого тижня у провінції вирувало близько 300 лісових пожеж, більшість із яких були викликані блискавками. “Метеорологи обіцяють ще блискавки регіонам провінції, загроза виникнення лісових пожеж у яких нині оцінюється високою або дуже високою”, – стверджує видання.

Окрім цього на більшості території Британської Колумбії цими вихідними панує спека в 30-40 градусів за шкалою Цельсія, а дим від лісових пожеж досяг найбільшого міста провінції – Ванкувера.

Рятувальники вже наказали мешканцям понад 3000 помешкань по всій провінції евакуюватися через наближення вогню. Жителів ще 19 тис. помешкань попередили про вірогідну евакуацію у найближчому майбутньому.

Загалом від початку сезону лісових пожеж у Британській Колумбії вже згоріло 4 780 км кв лісу (більше половини площі Чернівецької області), що на 38% більше, ніж середній показник на цей період року за останнє десятиріччя.

Раніше повідомлялося про те, що Канада дозволила міняти вакцини при першому і другому щепленні від ковіду.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі