НТА > НОВИНИ > Новини політики > Канцлер Німеччини Шольц поїде до Путіна в Москву

Канцлер Німеччини Шольц поїде до Путіна в Москву

У Німеччині допускають реальну можливість військового вторгнення Росії в Україну

463

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що невдовзі поїде до Москви, щоби зустрітися з президентом Росії Владіміром Путіним на тлі «дуже серйозної» ситуації на українському кордоні.

Про це він заявив в інтерв’ю ZDF.

«Зараз я поїду до США, а незабаром відвідаю Москву, щоби продовжити обговорення необхідних питань», – сказав він.

За інформацією Bild, Шольц і Байден зустрінуться 7-го лютого, спілкуватимуться про ситуацію навколо Росії та України

У той же час німецьким телевізійникам Шольц не назвав дату своєї поїздки в Москву, але сказав, що зустріч «планується і відбудеться незабаром».

В інтерв’ю Шольц визнав, що російський президент може вторгнутися в Україну.

«Не можна не помітити, що на українському кордоні багато солдатів і військових. Усе це може стати передумовою для військових дій. Тому так важливо, щоби ми чітко усвідомлювали те, що ми кажемо і що ми готуємо, а саме те, що загроза територіальному суверенітету та цілісності України, військова атака там, може мати дуже високу ціну. І я думаю, що це повідомлення зрозуміли», – зазначив Шольц.

Нагадаємо, що в грудні президент США Джо Байден у телефонному режимі провів розмову з новообраним канцлером Німеччини Олафом Шольцем. Посадовці обговорили низку важливих тем, не оминули і питання, які стосуються України.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц у своєму першому на посаді новорічному привітанні заявив, що загроза російського вторгнення в Україну приносить для Європи нові виклики.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"