НТА > НОВИНИ > Війна > Канцлер Німеччини Шольц розповів, скільки часу Путін готувався до війни в Україні

Канцлер Німеччини Шольц розповів, скільки часу Путін готувався до війни в Україні

Володимир Путін не визнає цього, але Росія насправді відчуває на собі вплив західних санкцій

381

Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає, що російський президент Володимир Путін готувався до війни з Україною «щонайменше рік», а тому, ймовірно, зможе вести повномасштабний наступ ще «тривалий час».

Про це Шольц розповів в інтерв’ю CBS News. За його словами, в російської армії вистачає сил і засобів, і ніхто не знає, «коли у Росії більше не буде можливості продовжувати війну».

«Він лідер дуже великої країни, в якій живе багато людей, з великими засобами. І він готувався до війни на дуже тривалий термін. Думаю, що рішення розпочати її Путін ухвалив за рік до початку або, можливо, раніше, тому він готувався до неї. І тому зможе продовжувати війну дуже довго», – вважає Шольц.

Водночас він додав, що, попри те, що Путін «не визнає цього, але Росія відчуває на собі вплив західних санкцій».

«Це справді завдає йому болю, він розуміє глибокий вплив наших санкцій на його економіку», – додав Шольц.

Канцлер Німеччини назвав Росію «не настільки розвиненою» і додав, що вона «справді потребує всіх технологій іншого світу для того, щоби мати аналогічний рівень життя і шанс бути частиною світової економіки».

Нагадаємо, раніше Олаф Шольц заявляв, що президент Росії Володимир Путін боїться, що на його країну може поширитися «іскра демократії» із Заходу.

При цьому канцлер Німеччини запевнив, що німецька зброя, яку Берлін пообіцяв надати Україні для протистояння російським військам, прибуде вчасно.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі