НТА > НОВИНИ > Новини світу > Канцлер Німеччини Шольц зробив різку заяву про «цинічну війну Росії»

Канцлер Німеччини Шольц зробив різку заяву про «цинічну війну Росії»

Німеччина надасть додатково 15 мільйонів євро для подальшого постачання зерна з України

514

Чіткий сигнал російському диктатору Володимиру Путіну на саміті глобальної продовольчої безпеки, який проходить в Києві, є таким: ми не приймаємо цинічну війну Росії.

Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц на Міжнародному установчому саміті International Summit оn Food Security, який проходить у Києві.

«Зараз ми єдині в тому, що голод більше не можна використовувати як зброю, саме тому ми не можемо миритися з тим, що спостерігаємо на теперішній момент», – сказав Шольц.

Він наголосив, що світ зіткнувся з найгіршою продовольчою глобальною кризою з жахливими наслідками для мільйонів людей.

«Ми знаємо, що, націлившись на сільськогосподарську інфраструктуру в Україні та блокуючи чорноморські порти протягом місяців, Росія тільки погіршили цю ситуацію. Ми зібралися тут, щоби надіслати чіткий сигнал: ми не приймаємо цинічну війну Росії. Саме тому ми з радістю беремо участь в ініціативі експорту зерна з України та продовжуємо доставляти продовольчу допомогу тим, хто страждає найбільше», – зазначив Шольц.

За його словами, світ уважно стежить за тим, чи виконає Росія зобов’язання у «зерновій угоді», завдяки якій здійснюється експорт продовольства.

Своєю чергою, Шольц анонсував, що Німеччина надасть додатково 15 мільйонів євро для подальшого постачання зерна з України у координації чинної продовольчої ініціативи.

Нагадаємо, у вересні канцлер Німеччини Олаф Шольц заявляв, що німецька зброя зіграла «вирішальну» роль в успішному контрнаступі України на Харківщині.

Німеччина обговорює зі союзниками пропозицію Польщі про те, щоби відправити зенітні ракетні комплекси Patriot в Україну.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі