НТА > НОВИНИ > Новини світу > Канцлер Шольц пояснив затримки постачань зброї Україні з Німеччини

Канцлер Шольц пояснив затримки постачань зброї Україні з Німеччини

Затримки з постачаннями німецької зброї пояснюються необхідністю навчання українських солдатів у Німеччині

646

Німеччина планує надавати Україні найсучасніше озброєння. Тому швидкість постачань не така потужна.

Таке «виправдання» знайшов канцлер Німеччини Олаф Шольц у коментарі виданню The Guardian. Головний німецький урядовець запевнив, що ракетні установки, які інші країни надають Україні, вже є на складах.

Але вони, разом з тим, не є найсучаснішими. При цьому ті самохідні артилерійські установки, які відправить Німеччина, будуть «найновішими гаубицями на світовому ринку».

Також він зазначив, що неможливо порівнювати швидкість постачань зброї США для України з тими темпами, які відбувають з Німеччиною.

«Ви повинні розуміти, що є різниця між такою країною, як США, яка витрачає стільки коштів на оборону, що є дуже великою інвестицією», – наголосив Шольц.

Крім того, за його словами, тривалі затримки з постачаннями німецької зброї порівняно зі швидкими постачаннями американських озброєнь пояснюються необхідністю навчання українських солдатів у Німеччині.

Як відомо, раніше Німеччину неодноразово звинувачували в тому, що вона затримує постачання важкого озброєння для України.

Нагадаємо, що в середині червня канцлер Німеччини Олаф Шольц запевняв, що німецька зброя, яку Берлін пообіцяв надати Україні для протистояння російським військам, прибуде вчасно.

Німецький канцлер вважає, що російський президент Володимир Путін готувався до війни з Україною «щонайменше рік», а тому, ймовірно, зможе вести повномасштабний наступ ще «тривалий час».

За версією Шольца, Путін боїться, що на його країну може поширитися «іскра демократії» із Заходу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі