НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Капітан Америка, Халк і Залізна людина зіграють у баскетбол для порятунку дівчинки зі СМА

Капітан Америка, Халк і Залізна людина зіграють у баскетбол для порятунку дівчинки зі СМА

У Львові триває збір коштів для порятунку маленької Вікторії Польги, що хворіє на СМА. Наразі із 55 млн гривень, які потрібні на укол найдорожчого у світі препарату, зібрали лише 17 мільйонів

650

У неділю, 29 серпня, у Львові на Погулянці відбудеться благодійний турнір із баскетболу, учасники якого – а це бізнесмени, меценати, байкери, депутати, айвівці – одягнуться у вбрання супергерої зі Всесвіту Марвела. Разом вони збирають кошти на порятунок півторарічної Вікторії Полюги.

Про це розповіли журналісти «Правди. Наживо» (щобудня о 19:00 на NTA).

Дівчинка страждає від генетичного захворювання – спінальної м’язової атрофії.  Хвороба поступово забирає у дитини здатність рухатися. В якийсь момент вона може втратити здатність ковтати, а ще через певний час – і дихати.

Врятувати їй життя може лише один укол, але вартістю у 55 мільйонів гривень.

Кожному потрібен свій супергерой

Зокрема, учасники благодійного турніру вже зібрали понад 65 тисяч гривень. Як розповів співорганізатор Відкритого кубку Львова із баскетболу Денис Головко,  інформацію про старт турніру опублікували традиційно у фейсбуці. І вже  за два-три дні для участі у ньому зголосилися  55 людей.

 «Щоб взяти участь у турнірі потрібно було зробити внесок у 1000 гривень. Дехто ж перекидав на рахунок і понад 5 тисяч гривень», – пояснює Денис Головко.

Саме, щоб привернути увагу до благодійного змагання, обрали незвичну форму.

«Напевно, всі діти мріють, щоби в їхньому житті був супергерой. Такими є насправді наші батьки.  Але інколи допомоги батьків просто не вистачає. Основна фішка – саме форма супергероїв. Це привертає увагу.  Навіть із Тернополя приїжджають хлопці на турнір», – додає Денис Головко.

Імовірно, одним турніром не обмежаться. Адже, є дуже багато охочих долучитися до допомоги.

«Я впевнений, що цей турнір вдасться. Фінансова підтримка від міської ради – 125 тисяч гривень. Також працюємо із міською федерацією баскетболу», – повідомив начальник управління спорту Львівської міськради Антон Нікулін.

Часу залишається обмаль

Для порятунку Вікторії треба зібрати ще 38 мільйонів гривень. Важливо зробити це до вересня.

«Збір просувається дуже і дуже поволі. Зараз за день надходить 100-200 тисяч гривень, а потрібно, щоб один чи кілька мільйонів, щоб ми встигли. Спочатку на укол треба було 65 мільйонів гривень.  Зараз це  55 мільйонів, адже вдалося домовитися про знижку із лікарнею в США, яка готова прийняти дитину», – розповідає про стан збору коштів для півторарічної Вікторії Полюги волонтерка благодійної ініціативи “Врятуємо Вікторію разом” Ольга Клінова.

Окрім того, попереду ще багато роботи із документами. Адже, не одразу після закриття рахунку малятко може отримати рятівний укол. Існує і бюрократична тяганина.

«Наприклад, Дмитрик Свічинський з Одеси, якому зібрали гроші вкінці травня – отримав свій укол лише в середині липня. Ми розуміємо, що нам треба закладати цих кілька місяців на паперову роботу», – додає про збір коштів волонтерка благодійної ініціативи “Врятуємо Вікторію разом” Ольга Клінова.

Тож благодійники просять усіх допомогти Вікторії. Долучитися до збору можете і ви – перерахувавши кошти на рахунок батька дитини. Кожна гривня може допомогти малятку вижити!

Також нагадаємо, що у неділю в Рясному пройде Перший молодіжний фестиваль мікрорайону, під час якого також проведуть благодійний збір коштів для Вікторії Полюги.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4731 2196 1475 0994

Полюга Назар (тато Вікторії Полюги)

 Юлія Бундз

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі