НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > «Капітан Україна». Режисер Левицький готує фільм про суперсилу українців

«Капітан Україна». Режисер Левицький готує фільм про суперсилу українців

Фільм має на меті започаткувати бренд українських блокбастерів

321

«Капітан Україна» – майбутній фільм українського режисера Любомира Левицького, вихід якого планували на осінь 2021-го року, але зараз перенесли на 2023-ий рік.

Про це розповів режисер у фейсбуці.

«Зараз кожен українець на чолі з президентом став Капітаном Україна. Багато з нашої команди вже у військовій формі на передовій, багато хто волонтерить, а когось, на жаль, вже з нами нема… Наш проєкт обов’язково дочекається свого часу після перемоги!», – запевнив Левицький.

«З огляду на провокативну назву, ви можете подумати, що це щось на кшталт «Капітана Америка». Але ми не будемо дешевою копією Marvel чи DC і не прив’язуємо нашу історію до комікс-культури: це абсолютно нове, оригінальне та якісне кіно з адаптованим героєм, яке стане безпрецедентним явищем для України», – раніше розповідав про майбутню роботу режисер.

Створити кіно про українського супергероя було його давньою мрією, яку він розробляв 5 років. Фільм мусить започаткувати бренд українських блокбастерів, – зазначило Суспільне.

«Нарешті я знайшов історію, яка мені подобається, і яку, я впевнений, полюблять українці. Філософія проєкту дуже проста: змусити українців поважати та цінувати себе знову», – акцентував Левицький.

Події фільму відбуватиметься у сучасній Україні. Головний герой – правнук Юрія Будяка, журналіст-блогер, на долю я випадають великі випробування та місія порятунку України. Джерелом суперздібностей героя є трипільська культура та її таємні обряди.

На противагу сучасному герою – реальна історія полтавського журналіста Юрія Будяка, який на початку XX століття поїхав до Африки, став капітаном армії під час Англо-Бурської війни і там врятував від розстрілу Вінстона Черчилля. Бури не могли вимовити його прізвище і називали його Капітан Юкрейн.

Любомир Левицький – український кінорежисер та продюсер. Відомий за фільмами «Штольня», «Тіні незабутих предків», «#Selfieparty».

Нагадаємо, що відомий американський драматург Бо Віллімон, відомий своєю роботою над серіалом «Картковий будинок», приїжджав на Київщину разом із командою, щоби зняти документальний фільм про злочини російських окупантів.

Вокальна формація зі Львова «Піккардійська терція» презентувала нову інтерпретацію відомої народної пісні «Гей, соколи». Ролик починається зі слів: «Війна показала, хто нам брат». Оновлену версію пісні вокалісти підготували на прохання Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі