НТА > НОВИНИ > Місця > Карпати – зі снігом і морозом. Фото світанків із Попа Івана

Карпати – зі снігом і морозом. Фото світанків із Попа Івана

375

Зима прийшла у Карпати. Вже близько тижня на вершині Піп Іван Чорногірський фіксують мінусову температуру, лежить сніг. Водночас тут або повний штиль, або несильний вітер до 5 метрів за секунду.

По хронології погодних умов, про які щодня повідомляє Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост, видно, що ще 11 жовтня на горі був «плюс».

Сніг пішов 12 жовтня. І вже за три дні вершину добряче замело. Температура повітря вранці від -6 до -4 градусів за Цельсієм. Та із приходом похолодання морозні Карпати починають вражати магічними краєвидами.

Охочі побачити красу на власні очі й ті, хто засумував за зимовими відчуттями, у коментарях уже цікавляться, скільки часу займає підйом на вершину.

«Від Дземброні 4-6 годин через Вухатий Камінь. Спуск через Смотрич, спуск тяжкий, але він того вартує», – рекомендують фахівців Чорногірського посту.

До слова, похолодання прогнозують синоптики і по всій Україні вже з 18 жовтня.  У Львівській, Волинській, Рівненській, Житомирській та Чернігівській областях очікуються дощі. Також на Західній Україні вночі можливі заморозки.

Нагадаємо, на Закарпатті нещодавно рятувальники три доби марно шукали жінку, яка начебто зникла під час підйому на Піп Іван Чорногірський. Урешті призупинили пошуки, адже виникла підозра у неправдивості повідомлення, яке надійшло від чоловіка «потерпілої». Після дзвінка з проханням допомогти заявник зник, з ним нема жодного зв’язку.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі