НТА > НОВИНИ > Новини світу > «Катафалк Путіна» помітили біля Кремля в Москві

«Катафалк Путіна» помітили біля Кремля в Москві

418

У центрі столиці Росії з’явився катафалк марки Aurus. Його створювали спеціально для президента Росії Володимира Путіна. Фотографи зафіксували його прямо біля Кремля.

Сайт Glavcom передає неофіційну інформацію, що траурна новинка російського автопрому стане основною машиною на похороні керівника міністерства надзвичайних ситуацій Росії Євгена Зінічева, який загинув учора.

У четвер, 8-го вересня, російський урядовець загинув під час навчань у Красноярському краї, він начебто намагався врятувати оператора, який впав із краю виступу.

Основою для катафалка послужив лімузин із півметровою вставкою. Кузов має високий дах. Задніх дверей немає.

З технічної точки зору, катафалк, швидше за все, теж уніфіковано з лімузином. А це означає, що його рушійна гібридна силова установка на основі 4,4-літрового бензинового мотора працює з 9-ступінчастим «автоматом» і повним приводом.

У Росії створили катафалк на базі одного з прототипів люксового седана Aurus Senat. Хоча новий Aurus Lafet іще не надійшов у продаж, держава і Кремль вже задумалися над придбанням похоронного універсалу.

Компанія Aurus, прототипами автомобілів якої стали машини fнглійської компанії Rolls Royce, побудувала вже другий екземпляр катафалка. В якості основи для створення преміального катафалка для чиновників послужив зроблений спеціально для Володимира Путіна прототип.

Нагадаємо, що, за опитуваннями соціологічної групи «Рейтинг» від 2-4-го вересня, до президента Росії Володимира Путіна негативно ставляться 81% українців. Серед ключових світових лідерів найкраще ставляться до канцлерки Німеччини Ангели Меркель (73% – позитивно, 19% – негативно) та президента США Джо Байдена (64% – позитивно, 19% – негативно).

Під час зустрічі президента Російської Федерації Володимира Путіна й Олександра Лукашенка сторони узгодили всі 28 союзних програм.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі