НТА > НОВИНИ > Новини політики > Керівник фракції «Голос» уже будує партію для спікера Разумкова, – Бобровська

Керівник фракції «Голос» уже будує партію для спікера Разумкова, – Бобровська

582

Керівник фракції «Голос» Ярослав Железняк є дотичним до створення нової політичної сили – партії голови ВРУ Дмитра Разумкова.

Як повідомила в ефірі програми «Говорить Великий Львів» (щочетверга на телеканалі NTA) керівниця парламентського об’єднання «Справедливість», куди увійшли 10 нардепів після виходу із фракції «Голос» у ВРУ, Соломія Бобровська, таку інформацію вона отримує з різних джерел.

«Це для мене дивно, і якщо ця інформація підтвердиться, то виглядає так, що з «Голосу» тікають як з корабля. Це прикро. Це неправильно по відношенню до виборця», – наголосила вона.

Також вона розповіла, що вже кілька осередків висловили недовіру голові партії Кірі Рудик та Ярославу Железняку.  За її словами, у кінці липня має відбутися партійний з’їзд, де «судячи зі сигналів з різних областей, Кіру Рудик попросять відійти від «Голосу»».

«Чи це буде рестартом для партії, зараз сказати важко, але є питанням честі і  того, щоб гідно дійти до кінця каденції», – пояснила депутатка.

Щодо новоствореного об’єднання «Справедливість», то Бобровська стверджує, що запрошення долучитися до нього отримували всі 20 представників фракції «Голос». Зокрема, й Ярослав Рущишин.

«Дуже прикро, що такі знакові люди, ціннісні люди у громадянському житті, зараз намагаються дистанціюватися, хоча треба було  проявити мудрість, відповідальність і шукати конструктив. Це перше. Друге, це двоє лідерів сили, які вчинили так як вчинили.  Але я не буду без бою відходи від середовища, яке мені рідне, яке я  також створювала», – наголосила Соломія Бобровська.

Зазначимо, що сьогодні, 24 червня, новий рейтинг політичних партій, за результатами соціологічного опитування, опублікував Центр Разумкова. Згідно з ним, партія «Голос» втратила найбільше зі всіх партій, що є представленні у ВРУ. Сьогодні б з неї віддали свої голоси лише 1% виборців.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі