НТА > НОВИНИ > Курйози > Керівник фракції «Слуг народу» Арахамія переплутав філософа Сковороду з актором Ді Капріо

Керівник фракції «Слуг народу» Арахамія переплутав філософа Сковороду з актором Ді Капріо

158

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія не впізнав вислів відомого українського філософа Григорія Сковороди «Світ ловив мене, та не спіймав» і припустив, що це висловлювання належить голлівудському актору Леонардо Ді Капріо.

Про це політик заявив, відповідаючи на бліц-запитання в ефірі ток-шоу Наталі Влащенко.

Спочатку Давид Арахамія відповів, що «поняття не має». Водночас жартома додав, що згадав про Леонардо Ді Капріо у фільмі «Впіймай мене, якщо зможеш» режисера Стівена Спілберга. Тоді йому розповіли, що мовиться про Сковороду й запитали, що могла б означати ця фраза.

«Без поняття, який контекст був у Сковороди… Можливо, тому що він хотів щось виразити та показати народу, а вони цього не зрозуміли», – припустив Арахамія.

Крім того, на тлі нещодавнього курйозу з Тищенком, Арахамію запитали, чи орієнтується він у теперішніх цінах на продукти. Політик одразу щиро зізнався, що ні. Мовляв, таким у нього в сім’ї займається лише дружина, а він про це також «не має поняття».

Нагадаємо, що цього тижня інший народний депутат від «Слуги народу» – Микола Тищенко – заявив, що ціни на продукти в Україні не зросли. Мовля, він купує гречку по 12 грн і сало по 50 грн за кілограм на Бессарабському ринку. Як відомо – це один з найдорожчих ринків столиці.

Такі слова Тищенка стали мемами у соцмережах, а коментарі жорстко розкритикували та насміхалися з начебто необізнаного депутат, який часто дозволяє собі розповідати різні дурниці.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі