НТА > НОВИНИ > Кримінал > Керівник волинської шахти фінансував терористів «ЛНР»

Керівник волинської шахти фінансував терористів «ЛНР»

Сплатив майже 100 тис. грн «податків» до бюджету терористів.

108

Керівника однієї із шахт держпідприємства “Волиньвугілля” викрили на фінансуванні терористичного об’єднання “ЛНР”.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

З’ясувалося, що один із нинішніх керівників шахти у минулому тісно співпрацював з бойовиками незаконних збройних формувань. А у 2018 році його призначили на керівну посаду однієї із шахт ДП «Волиньвугілля».

“Відтоді зловмисник вів подвійне життя: як український посадовець та як підприємець так званої “ЛНР”, – йдеться в повідомленні.

За даними слідства, чоловік налагодив канал торгівлі продуктами харчування в ОРДЛО. У 2018 та 2019 роках він сплатив майже 100 тис. грн «податків» до бюджету терористів, як підприємець, зареєстрований на непідконтрольній Україні території.

Слідчі СБУ у Волинській області завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади) Кримінального кодексу. Матеріали провадження з обвинувальним актом уже скерували до суду.

Нагадаємо, що громадяни України організували поставки вугільної продукції з тимчасово окупованих територій за кошти державних підприємств України на суму близько 1,5 мільярда гривень. У вересні Офіс Генерального прокурора спільно з ДБР та СБУ повідомили про підозру одному з учасників цієї злочинної схеми.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі