НТА > НОВИНИ > Керівників лікарень, де продавали COVID-сертифікати, відсторонюватимуть від роботи – МОЗ

Керівників лікарень, де продавали COVID-сертифікати, відсторонюватимуть від роботи – МОЗ

Схеми підроблення документів про вакцинацію та їхнього використання були викриті на Черкащині, Буковині, Дніпропетровщині, Донеччині

204

Міністерство охорони здоров’я ініціює відсторонення керівників тих медичних закладів, де співробітники були залучені до продажу COVID-документів.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін сьогодні, 9 грудня, під час брифінгу.

«Регулярно правоохоронці повідомляють про викриття зловмисників, які виготовляють документи про щеплення. Лише вчора на Донеччині викрили дві такі групи. Прикро констатувати, але йдеться також при причетність медичних працівників», – зазначив він.

І нагадав, що міністерство ініціює відсторонення керівників тих медичних закладів, співробітники яких були залучені до продажу COVID-документів.

«А всім, хто придбав фальшиві документи, хочу сказати, що вони купують не довідку, а ризик госпіталізації чи смерті внаслідок коронавірусу», – зауважив Ігор Кузін.

Нагадаємо, що  раніше у МОЗ зазначали, що у випадку, якщо слідство виявить, що головний лікар закладу непричетний до махінацій, його відновлять на посаді.

У разі повторного порушення МОЗ ініціюватиме анулювання ліцензії закладу охорони здоров’я та розривання контракту між закладом та Національною службою здоров’я.

Так, схеми підроблення документів про вакцинацію та їхнього використання були викриті на Черкащині, Буковині та Дніпропетровщині.

Зокрема,  упродовж минулого тижня правоохоронці розпочали 123 кримінальних провадження щодо фактів підроблення COVID-документів.

Нагадаємо, що мешканця Кривого Рогу ув’язнили на 2 роки за підробку ковід-сертифікатів. Зловмисник продавав підроблені міжнародні свідоцтва про вакцинацію за 1 200 гривень.

Також в листопаді на Львівщині викрили злочинну групу, яка займалася підробкою та збутом свідоцтв про вакцинацію проти коронавірусу. Правоохоронці викрили групу осіб з міжнародними зв’язками, які займалися підробкою та збутом свідоцтв про вакцинацію на території України та за кордоном.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі