НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Є реакція на Афганістан. А де реакція на обстріли і втрати на Донбасі, – Бутусов

Є реакція на Афганістан. А де реакція на обстріли і втрати на Донбасі, – Бутусов

394

Коли українські військові вивели з аеропорту Кабула перекладачів, голова ОПУ Андрій Єрмак разом з іншими керівникам зустрічали літак з Афганістану. Але ніхто у цей день не дав жодної оцінки зухвалому обстрілу російськими військовими української Авдіївки.

Про це в ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA заявив головний редактор сайту «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов.

Він зауважив, що у масовому поширенні інформації ЗМІ про евакуацію афганських перекладачів українськими військовими є певний політичний підтекст.

«Це така інформаційна операція Офісу президента України. Вона з’явилася в день обстрілу Авдіївки. В цей день особисто голова ОПУ Андрій Єрмак разом з іншими керівникам зустрічали літак з Афганістану. Але хочу нагадати, що ні голова країни, ні голова ОПУ Єрмак, ні будь-які інші українські керівники, ні міністр оборони, на жаль, не дали жодних оцінок зухвалому обстрілу російськими військовими української Авдіївки. Українського міста! », – наголосив Юрій Бутусов.

За його словами, ця ситуація є ганебною, адже показала, що в Офісі президента дуже заклопотані афганськими справами, а в Україні, ймовірно, нічого не відбувається.

«То можливо треба визначитись, інтересами якої країни все ж таки опікується українське керівництво під час війни?!», – акцентував він.

Юрій Бутусов не виключає, що потрапляння інформації про події в Афганістані в інформаційний простір України – штучне намагання влади відволікти увагу суспільства від бойових дій на сході, де постійно тривають обстріли.

Як повідомляли, українські військові, які дислокувалися в аеропорту Кабула, провели сміливу операцію, завдяки якій вдалося евакуювати афганських перекладачів, які працювали з військовими Канади.

Операція з порятунку перекладачів була проведена рано вранці в п’ятницю в Кабулі, через день після того, як останній канадський евакуаційний літак вилетів з Афганістану, і через кілька годин після теракту біля воріт Міжнародного аеропорту Хаміда Карзая.

Евакуйовані заявили, що їх приголомшив той факт, що українські війська ризикнули врятувати їх, чого не зробили канадці й американці.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі