НТА > НОВИНИ > Новини світу > Кількість загиблих від землетрусу в Туреччині зросла до 9 тисяч осіб. У країні обмежили доступ до твіттера

Кількість загиблих від землетрусу в Туреччині зросла до 9 тисяч осіб. У країні обмежили доступ до твіттера

В двох країнах – Туреччині та Сирії – землетрус забрав життя в 11 700 людей

353

Офіційна кількість загиблих у результаті землетрусу у Туреччині зросла до 9 057 осіб. Загалом у Туреччині та Сирії загинуло, за останніми даними, 11 700 людей.

Про це повідомив президент країни Реджеп Таїп Ердоган під час візиту в Хатай, один із регіонів, який найбільше постраждав від землетрусу 6 лютого.

Ердоган, який зіткнувся зі шквалом критики через реакцію держави на трагедію сказав, що  «неможливо бути готовим до такої великої катастрофи».

Людей, які взагалі не бачили силовиків на деяких ділянках, він назвав «провокаторами».

«Це час єдності, солідарності. У такий період я не можу терпіти людей, які проводять негативні кампанії в політичних інтересах», – додав він.

Під час іншої зупинки під час свого туру по районах у зоні лиха він таки визнав деякі початкові проблеми, але сказав, що зараз ситуація «під контролем».

Як пише ВВС, посилюється критика влади з боку опозиції та на місцях. Деякі стверджують, що надзвичайні зусилля були надто повільними і що за вісім років перебування Ердогана на посаді було зроблено недостатньо для підготовки сейсмонебезпечного регіону.

Згідно з даними служби інтернет-моніторингу NetBlocks, у Туреччині обмежили доступ до Twitter.

Після землетрусу в понеділок багато користувачів через соціальні мережі висловлювали гнів і розчарування щодо швидкості реагування держави та відсутність допомоги в деяких районах.

Турецька поліція затримала понад два десятки людей через дописи в соціальних мережах, які критикували врегулювання кризи урядом, повідомляє AFP.

Історію українки, яка пережила землетрус у Туреччині, читайте ТУТ.

Фото: Ройтерс

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі